Zadzwoń: (+48) 531 086 222 Napisz PON-PT 08-17 , SO 08-13

CIĘCIE I OKLEINOWANIE

Cięcie i okleinowanie płyt i blatów

Świadczymy usługi cięcia i okleinowania prostoliniowego płyt meblowych, blatów roboczych oraz frontów. Do obróbki materiału wykorzystujemy własny, profesjonalny park maszynowy. To właśnie dzięki własnemu zapleczu produkcyjnemu możemy zaoferować Państwu konkurencyjne ceny, powtarzalną, wysoką jakość obrabianych elementów, a także bardzo krótkie terminy realizacji zleceń. Usługi cięcia i okleinowania świadczymy zarówno dla klientów, którzy zakupili materiał w naszej hurtowni, jak i tych, którzy posiadają już zakupione płyty i blaty, lub pragną dokonać modyfikacji w już istniejących meblach.

Sklejanie i podklejanie

Oprócz cięcia i okleinowania, oferujemy także usługę sklejania i podklejania elementów z płyt laminowanych specjalistycznym klejem kontaktowym. Sklejone elementy z płyt laminowanych można zastosować jako niestandardowe blaty meblowe, boki do szefek lub szaf, czy też półki wiszące. Do sklejania elementów wykorzystujemy sprawdzony klej, posiadający wszelkie normy i atesty. Elementy sklejamy po całej powierzchni, nie tylko przy krawędziach, dzięki czemu są one dużo sztywniejsze i nie zachodzi efekt odklejania. Po sklejeniu obcinamy wszystkie elementy, aby zagwarantować równe krawędzie oraz poprawne kąty.

Otwory pod zawiasy

Zamawiając u nas usługę na cięcie i okleinowanie frontów, macie Państwo możliwość zamówienia usługi wiercenia otwórów pod zawiasy wszystkich producentów. Do wiercenia otworów wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, dzięki czemu wyrabiane otwory posiadają średnicę i głębokość dostosowaną do wskazanych przez Państwa zawiasów.

Otwory pod okucia do szaf

Przy zamówieniu elementów do budowy szafy lub zabudowy, możecie Państwo zamówić usługę nawiercania otworów pod okucia do szaf przesuwnych wszystkich producentów. Podobnie jak w przypadku otworów pod zawiasy, do nawiercania otwórów pod okucia do szaf stosujemy profesjonalną wiertarkę, która gwarantuje odpowiednie średnice, głębokości oraz rozstawienia otworów zgodnie z zaleceniami producentów okuć.

Minimalna długość ciętego elementu: 70mm
Minimalna szerokość ciętego elementu: 50mm
Minimalna szerokość oklejanego elementu: 65mm
Minimalna długość oklejanego elementu: 100mm
Minimalna grubość oklejanego elementu: 10mm
Maksymalna grubość sklejanych elementów: 54mm
Maksymalna grubość oklejania sklejonych elementów: 54mm

PRZYDTANE PLIKI DO POBRANIA

Poniżej udostępniamy Państwu do pobrania informacje techniczne, certyfikaty oraz katalogi dekorów. Podane pliki mają format PDF, który można odtworzyć za pomocą programu Adobe Reader (POBIERZ)

FORMULARZ - CIĘCIE I OKLEINOWANIE

BLUM - Producent akcesoriów i okuć meblowych
KRONOSPAN - Producent płyt meblowych, blatów kuchennych, laminatów
EGGER - Producent płyt meblowych, blatów kuchennych, laminatów i obrzeży
REJS - Producent akcesoriów i okuć do produkcji mebli
SPANDER - Producent obrzeży do produkcji mebli